Д-р Марио – пробиотик

Оценен 4.71 от 5, базирано на 14 потребителски оценки
(14 клиентски отзива)

 9.00 / 17.60 лв.

Пробиотиците  са  живи  организми,  които  подкрепят  нормалната  човешка  флора. Пробиотик Д-р Марио е  изготвен  от  биологично активни БЪЛГАРСКИ щамове , които  са  в  концентрация  5 млрд.  в  едно  саше. Изключително е важно   произходът  и ареалът  на добрите  бактерии  и  тези  на  човешкия организъм  да са в една географска област.

Той подпомага функцията на гастроентералния тракт, възстановява нормалната чревна флора след прием на антибиотици  и повишава имунитета.  Препоръчителна дневна доза : За деца от 1 до 6 години – по 1 прахче на ден, над 7 години – 2 пъти по 1 прахче, за възрастни – 2 прахчета вечер преди лягане.

 

Рег.№ в БАБХ : П33766
Купи повече и спести (ИЗБЕРЕТЕ ОПЦИЯ ОТ БУТОНИТЕ):
Купи 1
€ 9.00 / 17.60 лв.
Купи 2 и спести 10%
€ 18.00 / 35.20 лв. € 16.20 / 31.68 лв.
Купи 3 и спести 20%
€ 27.00 / 52.81 лв. € 21.60 / 42.25 лв.
За какво се приема

В комплексна имуностимулираща схема, при смущения в храносмилателната система, след прием на антибиотик…

Как се приема

Прахчето се разтваря във вода, мляко или сок. Дозата е: За деца от 1 до 6 години -по 1 прахче на ден, над 7 год. 2 пъти по 1 прахче, за възрастни – 2 прахчета вечер.

 

 

За кого е подходяща?

За деца над 1 година и възрастни.

Съставки

Има  противотуморно, имуномодулиращо, противоязвено и антибактериално действие.

Как работи Д-р Марио – пробиотик

1.Подпомага процесите на правилното   храносмилане и регулирането на чревния пасаж

2.Благоприятства за редуцирането на газовете и коликите.

3.Съдейства за  повишаване  на  имунитета.

4.Ефективен е в комплексното повлияване на  атопичния  дерматит.

5.Има благоприятен ефект  по  време  и  след  дълго  антибиотично  лечение  и  други  агресивни  терапии.

6.Подпомага възстановяването на естествената вагинална флора при жените.

ОПИСАНИЕ

 УКАЗАНИЕ  ЗА  УПОТРЕБА:

Продуктът е подходящ за деца над 1 година. Не  трябва да се превишава препоръчанат доза.  Не e заместител  на  рационалното  хранене. Едно прахче  се  разтваря  в  30-50 мл.  вода  или  мляко,  които  да  са  с телесна температура Добре  е да престои 10 минути, като хубаво се разбърква съдържанието. Приема се  между  храненията. При употреба на антибиотик,  да има 3 часов интервал от неговия прием.

 ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ДНЕВНА ДОЗА:

  • За деца от 1 до 6 години – по 1 прахче на ден.
  • Над 7 години – 2 пъти по 1 прахче.
  • За възрастни – две прахчета наведнъж вечер преди лягане..

 ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: При  съответна алергия КЪМ СЪСТАВКИТЕ.

 УСЛОВИЯ НА СЪХРАНЕНИЕ: На сухо и защитено от слънце място ,  при температура до 25 градуса C.  За да се запази по-дълго активността на  щамовете – съхранение в хладилник при температура 4 градуса.  

Бърза  поръчка  на  телефон :

088 7970455

 

Отзиви

14 отзива за Д-р Марио – пробиотик

  1. Оценено с 3 от 5

    Нежля Гюслиева (потвърден клиент)

    Здравейте доктор Янакиев,безопасно ли е малко дете на 3 години да пие пробиотик с пет милиарда бактерии?
    Досега сме пили от аптечната верига пробиотици най-много с два милиарда .

    • Mario Janakiev (потвърден клиент)

      Здравейте Нежля, Напълно е безопасно. Това са добри бактерии и няма да се отразят негативно на вашето дете.
      С уважение Д-р МАРИО Янакиев

  2. Оценено с 4 от 5

    Нежля Гюслиева (потвърден клиент)

    Благодаря доктор Янакиев,в момента дъщеря ми го пие след антибиотично лечение,една опаковка достатъчно ли е ?
    Ваш колега беше коментирал преди известно време,че след антибиотик е хубаво да се пие пробиотик един месец.
    Вие какво ще ме посъветвате?

    • Mario Janakiev (потвърден клиент)

      Здравейте Нежля, Правилно е пробиотикът след антибиотик да се приема 1 месец, защото има и имуностимулиращ ефект.
      С уважение Д-р МАРИО Янакиев

  3. Оценено с 5 от 5

    Жана (потвърден клиент)

    Здравейте, д-р Марио.
    Днес получих поръчката си с пробиотика. Искам да попитам – по кое време на деня е най-добре да се дава и може ли в адаптирано мляко да се разтвори? За дете на 1г. и 10м., което категорично ми отказва да пие друго освен чиста изворна вода и адаптирано мляко.
    Благодаря!

    • Mario Janakiev (потвърден клиент)

      Здравейте Жана, Най-добре е да се дава на гладно и прахчето да е разтворено в 50 мл. адаптирано мляко.
      С уважение Д-р МАРИО Янакиев

  4. Оценено с 4 от 5

    Елена

    Здравейте д-р Марио,

    Чудесно е че вече има и пробиотик от вас! Може ли пробиотика да се приема по време на бременност? Може ли да се приема и от моят съпруг или е предназначен само за деца и жени? Какво хомеопатично средство бихте препоръчали в комбинация с вашия пробиотик за лечение на гъбични инфекции (вагинални/генитални) съответно за мъж и за жена (по време на бременност)? Благодаря ви!

    • Mario Janakiev (потвърден клиент)

      Здравейте Елена, Ни е противопоказно да се приема пробиотик по време на бременност.
      Може да се приема от мъже.
      За гъбички – за Вас – може да приемате и Сепия 15 сн – по 5 гран .един път на ден., за мъжа – Медоринум 15 сн – по 5 гран. един път седмично.
      С уважение Д-р МАРИО Янакиев

  5. Оценено с 5 от 5

    Петър

    супер 1

Добавяне на отзив

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Често задавани въпроси

Необходимата доза се разтваря във вода, мляко или сок. Приема се между храненията.

Напълно съвместим. Когато пациента приема антибиотик, приемът на пробиотика е на отстояние минимум 4 часа

Да, Пробиотик Д-р Марио може да се приема продължително време и е елемент от профилактични схеми за имунитета и за чревно здраве.

Не са регистрирани странични ефекти, Не се препоръчва прием от лица с алергия към съставките.

Винаги необходимата доза се приема вечер преди лягане.

Специални предложения за вас